VERNOSTNÝ PROGRAM

MONO klub

…je vernostný program, ktorý odmeňuje vás, našich pravidelných a verných zákazníkov. Ak ste členom Mono klubu, nakupujete v našich predajniach lacnejšie – každý váš nákup môže byť so zľavou.

Výhody

Zľava na Váš nákup až 10%

Zjednodušene povedané, z toho, čo u nás nakúpite Vám odrátame až 10% c celkovej ceny nákupu. Táto zľava sa nevzťahuje len na výrobky, ale aj služby.

Príklad: za 100€ nákup majiteľ karty zaplatí iba 90€

Ako získať MONO kartu

Pre získanie karty potrebujete v niektorej z predajní MONO spraviť „štartovací” nákup v minimálnej celkovej hodnote 200€.  Po vyplatení nákupu Vám potom môže byť ponúknutá MONO karta a na ďalší nákup poskytnutá zľava 10% z celkového nákupu.

Už si nepotrebujete odkladať doklady o kúpe 

Klubová karta MONO eviduje vaše nákupy. Ak by ste potrebovali reklamovať tovar, avšak nemáte k dispozícii doklad o zaplatení, stačí predložiť klubovú kartu. O ostatné sa postaráme my.

Úroveň karty nikdy celkom nevyprší

Ak vám vydáme MONO kartu, už nemusíte opätovne splniť podmienky na jej získanie. Aj keby ste počas nasledujúceho obdobia nakupovali menej často, úroveň karty a výhody s ňou spojené vám ponecháme. Úroveň zľavy ale jemne klesne. Pokiaľ spolu za 12 kalendárnych mesiacov nezrealizujete nákupy v celkovej čiastke aspoň 300€ zľava sa Vám zníži na 3%. Pôvodnú 10% zľavu je možno získať opätovne jedným nákupom nad 200€. Zľavu je možno opäť uplatniť až pri ďalšom nákupe.

Žiadne povinnosti ani poplatky

Z členstva v klube nevyplývajú žiadne povinnosti. Registrácia je bezplatná. Neúčtujeme vám žiadne poplatky za vydanie ani správu klubovej karty.

Viac informácií

Podrobnejšie informácie vám radi poskytneme v oddelení služieb zákazníkom v každej predajni Mono alebo e-mailom na  info@monosk.sk.