SLUŽBY

Služby zákazníkom – predajňa MONO ponúka vlastnú službu úpravu odevov na mieru s množstvom bodov na zmenu, ktoré sú k dispozícii pre váš nový zakúpený výrobok. Väčšina z nich môže byť dokončená na počkanie. V prípade zložitých zmien je dĺžka trvania maximálne 4 pracovné dni.

Typy úprav ponúkaných na predajni:

Košele Nohavice Obleky Bundy a kabáty

Skrátenie košele

Zúženie rukávov

Zúženie košele v pase

Zúženie nohavíc v pase

Skrátenie nohavíc

Zúženie nohavíc

Rozšírenie nohavíc v pase

Skrátenie rukávov na saku

Zúženie saka

Skrátenie saka

Zúženie rukávov na saku

Skrátenie rukávov

Zúženie bundy

Zaslanie výrobkov priamo k vám domov  – Predajňa MONO spolupracuje s firmou DHL Slovensko na zabezpečenie prepravy výrobkov, pre ešte pohodlnejšie nakupovanie v MONO. Pokiaľ si zakúpite tovar, ktorý bude potrebné dodatočne upraviť, váš výrobok vám radi zašleme tam, kde to bude potrebné.

Korporátny servis / korporátne obliekanie – predajňa MONO Servis ponúka spoločnostiam a organizáciám alternatívu obliecť zamestnancov a manažment firmy, mužov aj ženy, jednotlivcov a skupiny, pre podujatia a veľtrhy. Pomôžeme vám vybrať si z nášho výberu oblečenia to pravé pre vás.

Vykonávame merania vo vašich obchodoch alebo vo vašom meste. Po doručení oblečenia máte stále možnosť na vykonanie akýkoľvek potrebných zmien.

Ďalšou možnosťou je meranie oblečenia na našich predajných miestach. Zamestnanci budú môcť efektívnejšie informovať o výrobkoch. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Profesionálny stylista –   služba stylista je vhodná pre mužov, ktorí nemajú čas ani energiu na to, aby strávili deň výberom oblečenia a nakupovaním. Oblečenie vám vyberú naši stylisti s dôrazom na vaše špecifiká. Váš osobný stylista bude s vami počas celej doby skúšania, aby ste sa uistili, že všetko vám dokonale padne  a vyzerá fantasticky.

Necháte si len oblečenie, ktoré chcete, to, čo sa nebude pozdávať, môžete vrátite naspäť.

Sme nestranní

Na rozdiel od iných nákupných služieb neplatíte žiadnu extra províziu. Vyplatíte nám len to, čo si zoberiete, za cenu nastavenú pre širokú verejnosť.

My sme muži

Je to dosť jednoduché, sme muži, vieme, ako sa má nosiť mužské oblečenie