VENTI

Pre muža s moderným citom pre módu, ktorý potrebuje košele do svojej práce i na voľný čas

Styling „láska k detailom“ je spojený s konštruktívne vysokou kvalitou materiálu, na základe čoho sa práve z košele značky Venti môže stať Váš obľúbený kúsok v šatníku. Business košele sú centrom značky. V ponuke sú rôzne strihy ako body fit a slim fit, špeciálne témy sú jednotlivo spracované ako limitovaná edícia, zobrazujúca len tie najaktuálnejšie módne trendy. Novinkou je nadväznosť na casual štýl, na základe ktorého dokážete tkané výrobky značky Venti využiť ako dokonalý autfit v práci, ale rovnako aj vo voľnom čase.

Svet košelí značky Venti je charakteristický predovšetkým prvkami slim-fit košelí nachádzajúcich sa v rôznych farebných svetoch

Značka je typická veľkým rozsahom prepracovaných detailov, akými sú miltifarebné gombíky, farebné kontrasty v oblasti golierov a zapínania. Najčastejšie ide o rôzne odtiene modrej v kombinácií s červenými vzormi, akými sú napríklad predtlačené pruhy, ktoré dokážu vzbudiť doslova nadšenie z daného dizajnu. Značka ponúka okrem iného i košele určené na slávnostné príležitosti a večierky. Základnými farbami sú pritom čierna, šedá, biela a samozrejme modrá. Dekoratívne prvky červenej a tyrkysovej farby sú odrážené v osobitných detailoch.

Venti čierna

Označenie pre centrum košiel, ktoré ponúkajú ľahkú údržbu vrátane žehliteľnosti a nekrčivosti, ponúkané v štíhlom slim – firt strihu. Jemné a elastické vzory, čerstvé nové farby doplnené spektrom existujúcej nos ponuky.

Pre zákazníkov sa kladie dôraz predovšetkým na otázku kvality v oblasti každého jedného výrobku

Značka sa sústreďuje predovšetkým na to, čo zákazník pozná a čo má rád. Zákazník sa môže spoľahnúť na produkty spojené s dobrým pocitom na dotyk a ľahkou udrčiavateľnosťou. Takmer vo všetkých prípadoch sú používané 100% prírodné materiály. Značka zaručuje kvalitu najmä z dôvodu vlastných výrobných závodov v Európe. Všetky výrobky sú vyrábané v súlade s EKO-TEX Standardom. S veľkou láskou k detailom v stylingu a spracovaní sa stáva každá jedna košeľa favoritom.