UNICOTEX

Značka oblieka všetkých, ktorí vedia, že prvý dojem je základom úspechu

Začiatky firmy UNICOTEX siahajú do roku 1993, kedy firma začala s výrobou pánskych košieľ. Po dlhoročnej tradícií s množstvom spokojných zákazníkov značka rozšírila svoje portfólio o výrobu štýlových dámskych blúzok. V súčasnosti sa firma zaoberá výrobou, predajom a distribúciou košieľ nie len na Slovensku, ale aj v Európe.

Košele od firmy UNICOTEX, známe pod značkou Venergi, sa môžu pýšiť kvalitou a prepracovanými detailmi

Prioritou je spokojnosť zákazníka, preto firma robí všetko, aby košele vyhovovali každému zákazníkovi. Nekrčivý materiál košieľ pozostáva zo zmesi čistej špeciálne spracovanej bavlny a polyesteru v rôznom zložení. Košele vyrobené z tohto materiálu, sa tak môžu jednoducho prať a žehliť. V širokej ponuke nájdete klasické strihy, ale aj modely podľa najnovších módnych trendov. Dámske a pánske košele  sú pohodlné a praktické.

Medzi firemné špecializácie patrí šitie košieľ pre potreby firiem

Takéto šitie si žiada, aby boli vyšité logá presné a nezdeformované, čo dokážeme len kvalitnou technológiou a dlhoročnou praxou.

Výrobca košieľ preferuje pomer materiálu košele je 80% bavlna a 20% polyester. Zaručuje sa tým nekrčivý materiál a veľmi jednoduché žehlenie. To všetko taktiež v takom pomere, aby výsledná cena košele bola prijateľná a nestrácala sa pritom kvalita.