SAXOO LONDON

Saxoo London ako značka pánskeho oblečenia

S úspechom začala v roku 1997, kedy jedinečnou a zaujímavou kolekciou, v krátkom čase, dokázala dobiť niekoľkých maeuróspkych spotrebiteľov. Takmer všetky veľké mestá, rovnako ako všetky vidiecke nákupné centrá zaznamenávajú prítomnosť elegantných a impozantných značkových predajní Saxo London. Vzhľadom k dynamickému rastu je v súčasnej dobe viac ako 40 obchodov uspokojujúcich náročné potreby vzhľadu mnohých zákazníkov.

Dokonalý kľúč k úspechu

Móda a kvalita, elegancia a športový vzhľad – dokonalá harmónia, to je to, čo je najviac charakteristické pre kúsky značky Saxoo London. Súčasné trendy sú inšpirované modelmi hlavných cieľov návrhárov, a teda poskytovať dobrý vzhľad a podčiarknuť osobitý štýl nositeľa.

Pri zostavovaní oblečenia zohráva významnú úlohu i harmonizácia oblečenia s doplnkami.

Neustále sa inovujúca kolekcia je založená na životnom štýle, nasadení, a v mnohých ohľadoch uričtom prispôsobovaní sa.
Výberom z aktuálnych kolekcií možno kombinovať štýly a materiály a vytvoriť si tak outfit ideálny pre pracovné dni: denné dochádzanie za prácou, elegantné príležitosti, ľahké večerné stretnutia, alebo dokonca víkendové večierky. Okrem takejto dokonalej kombinácie elegancie a športového vzhľadu sa značka Saxo London vyznačuje i dokonalým súladom dynamických farieb.

Štýlové pánske oblečenie

Značka Saxoo London sa vyznačuje tým, že sa nezameriava na konkrétne vek, ale skôr na konkrétnu životnú filozofiu. Podotýka snahu o osobný štýl, jedinečný vzhľad, snahu obliekať čím ďalej tým viac a viac kvality.