S4 JACKETS

Kedy je muž mužom?

Sme presvedčení, že existujú štyri veci, ktoré urobia z muža atraktívneho, úspešného a sebavedomého jednotlivca. Je nimi sebaistota, štýl, elegancia a určitá športovosť. Nič viac, nič menej. Značka S4 vidí módu očami mužov, ktorí nehľadajú samých seba, ale ktorí sú sami so sebou spokojní. A to ako v živote, tak aj v oblasti módy. Jasné siluety, čisté hrany. Prečo podľahnúť všeobecným pravidlám o tom, čo by mali muži nosiť? Prečo sa neviesť niečím vlastným? Prečo nie práve nošalantnosťou a určitým stupňom náročnosti?

Inšpirovaný dizajnom, architektúrou a životným štýlom medzinárodnej metropoly, zostáva značka S4 Jackets verná zvolenej ceste už po dve desatročia

Blejzery,  kabáty a ľahké jarné a jesenné bundy , ktoré sú vyrábané bez akýchkoľvek kompromisov, čo sa týka spracovania a vonkajšieho sfarbenia. Odpudzujúce vodu s tvarovou pamäťovou vlastnosťou materiálu, v dvojfarebných optických prevedeniach a extra ľahkého materiálu spracovaného prostredníctvom tzv. high-tech technológie. Prírodný satén, matné potiahnuté prvky, bavlna prináša kúsok leta do veľkého mesta.

V známych i celkom nových zmesiach materiálov

Vždy perfektné nosenie a ideálne zladenie s vnútornými podšívkami, prípadne ľahkej sieťoviny. Rovnaká ľahkosť farieb a ideálny dizajn je na svete. Napriek svojej ľahkosti tú výrobky značky S4 jackets dostatočne expresívne. Kurkuma, salsa,  listová zeleň – každý jeden farebný odtieň vyhlasuje svoju nekompromisnosť. Klasika akou je námornícky štýl, tvorí základné jadro kolekcie, ktorá je do detailov obzvláštnená dotykmi farieb. Samozrejme diskrétne, ako vždy.

Napriek tomu znova a znova demonštruje odvahu pýtať sa a definovať stále nový a nový smer

Veríme, že trendy prichádzajú a odchádzajú. Kvalita ale zostáva, čo je dôvodom, prečo značka investuje toľko vášne do vzhľadu a celkovej výrobe výrobkov. Pozornosť sa venuje detailom a zároveň sme schopní riskovať všetko, vrátane kompromisov. Značka S4 je teda zameraná na množstvo detailov, avšak na jeden obzvlášť – 100% muža.