S.OLIVER

Móda, ktorá spĺňa požiadavky každodenného života, pričom vždy sleduje najnovšie trendy

Skupina s.Oliver bola založená v roku 1969 Berndom Freierom. Len o niekoľko desaťročí sa stala jednou z popredných európskych módnych firiem. V roku 2015 dosiahla skupina obrat viac ako 1,6 miliardy eur a zamestnávala okolo 8 800 ľudí na celom svete.
Kolekcia značky s.Oliver zahŕňa:
S.Oliver RED LABEL Woman
S.Oliver RED LABEL Men
S.Oliver BLACK Woman
S.Oliver Black Men
S.Oliver RED LABEL doplnky
S.Oliver RED LABEL obuv

Značka, na ktorú sa vždy môžete spoľahnúť: z hľadiska štýlu, kvality, vhodnosti a ceny

S.Oliver vždy prináša to správne riešenie. Úprimný a módny konzultant so správnym nápadom pre každú príležitosť – s.Oliver spĺňa vaše priania s vervou a predstavuje módu pre celú rodinu, vždy so zameraním na nositeľnosť.

Značka je neformálna, autentická a všestranná

Vyzerá moderne, farebne a neformálne. S.Oliver sa spolieha na prírodné materiály a s láskou k detailu neustále ponúka krásne prekvapujúce momenty, pokiaľ ide o povrchovú úpravu produktu.

BLACK LABEL

Stále hľadáte perfektný outfit pre ďalšiu rodinnú oslavu alebo nadchádzajúcu obchodnú schôdzku, na ktorej chcete zanechať dokonalý dojem? S kolekciou s.Oliver BLACK LABEL docielite ideálny výsledok – značka zahŕňa širokú škálu módy pre obchodné alebo špeciálne príležitosti. S.Oliver BLACK LABEL elegantne kombinuje luxusné tkaniny a klasické štýlové línie s komfortom, ktorý by ste od s.Olivera mohli očakávať. Zameriava sa najmä na silné farebné vyhlásenie, v ktorom sú neutrálne odtiene vkusne kombinované s akcentnými farbami. S.Oliver BLACK LABEL ponúka vysokokvalitnú, modernú módu, ktorá zostáva vždy prístupná a nekomplikovaná.