ROY ROBSON

ROY ROBSON je medzinárodnou značkou mužskej módy. Už od roku 1922 vkladajú zákazníci dôveru v módnu kompetenciu a vysokú kvalitu značky ROY ROBSON. Rôzne variácie oblekov od biznis po oblek na bežné príležitosti, vždy zdôrazňujú štýl a osobnosť nositeľa. Móda ROY ROBSON je k dispozícii v obchodoch Monolabela a v medzinárodných špecializovaných predajniach, ako je aj predajňa MONO.

Filozofia

Úspešné podnikanie vždy zahŕňa príbeh, filozofiu a produkt, ktoré sú prepojené. Spracovanie a kvalita práce sú piliere, ktoré robia ROY ROBSON medzinárodnou módnou značkou. Symbol podnikových hodnôt pre ROY ROBSON predstavuje motto: „autenticita, súdržnosť a kombinácie tradície a moderna“.

Výroba

ROY ROBSON vyrába takmer 90% svojich výrobkov v Európe (Turecko, Bulharsko, Rumunsko, Macedónsko a Portugalsko. Vlastné výrobné centrum, ktoré bolo postavené podľa najnovších bezpečnostných štandardov je v Tureckom Izmire. ROY ROBSON tam vyrába približne 75% svojich oblekov a viest. Firma podporuje výrobu kvalitným staraním sa o zamestnancov, keďže im ponúka odvoz do továrne, každý deň poskytuje zdravé a teplé jedlo a okrem miezd vypláca aj odmeny.