PIERRE CARDIN

Nová kolekcia presvedčí s individuálnym dizajnom, sofistikovanosťou a veľkou láskou k detailu

Pierre Cardin sa chce dotknúť svojich zákazníkov emocionálne, a preto sa zameriava na to, čo je zvláštne. Sofistikované spracovanie a exkluzívne zariadenie, rovnako ako nové farby, ktoré sú aj naďalej veľmi dôležité v sortimente tovaru, premenili tieto šaty na skutočné oko módy. Farby zostávajú dôležité a sú osobitne efektívne prezentované v téme Leisure Deluxe.

Sezónne módy sú charakterizované európskou savoir-faire a chladnou eleganciou

Pierre Cardin kombinuje európsky novinky s variabilným vzhľadom v kolekcii jeseň / zima. Pozoruhodné štýlové prvky a téma francúzskeho dedičstva sú uvedené aj tu. Siluety oblečenia sú moderné – mužské a s úzkym pohľadom. Montáž je pohodlná. Parisien Bleu je sada zbierok v Pierre Cardin, farba, ktorá sa efektívne používa v novom, viacfarebnom motíve Grand Bleu a v chladných oblekoch viditeľne odlišných od Navy, Dark Shadow, Dust Brown a Noir.

Formálna elegancia

Dvojradové obleky v mnohých rôznych štýloch, zvyčajne s krajčírskym okrajom, naďalej dominujú v vzhľade Pierra Cardina. Nové, mäkšie ramená dodávajú obleku aj športový vzhľad. Súpravy s vnútornými a vonkajšími kontrastmi nastavujú nové akcenty. Nové konštrukcie a minimály, čiastočne trojfarebné a s briliantmi, sú bestsellers.

Samozrejme, prierre cardin prináša ten správny oblek na slávnostné podujatia tejto sezóny. Módny bondový štýl prináša všetkým pocit, ako nosiť smoking, hlavne v tmavo modrej a tmavých tieňových verziách s rôznymi možnosťami použitia.

Inovatívne príležitostné klubové tričká

Štruktúrované, pevné farebné a minimálne tlačové tričká inrpirované oblasťou, v ktorej dominujú chlapci. Vkusné, nenápadné vybavenie s nezvyčajnými detailami je naďalej mimoriadne dôležité, v tomto segmente dominujú ľahké a supermäkké spracovanie z keprov a oxfordov v jasných farbách. Všetky tvary sú ponúkané v inteligentnom strihu.

Príležitostné košele

Popularita tohto relatívne nového tvaru mestských košiel sa neustále zvyšuje. Môžu byť vhodné na pracovné podnikanie spolu s oblekom alebo náhodne doladené s džínsami. Štýly rôznych rozmerov, ako sú farebné gombíky, kontrasty, prepracovaný vzhľad švov a vreckové vreckovky. Všetky vytvárajú uvoľnenú živosť a poskytujú vzrušujúce akcenty pre oblečenie. Všetky tvary sú rezané aj v inteligentnom strihu.

Najlepší individuálny štýl Francúzskeho dedičstva

Francúzske dedičstvo sa stalo nevyhnutnosťou v zbierkach. Táto téma je stále charakterizovaná v jasných farbách. Modrá, červená, biela a morská dominujú, doplnené jasnou žltou a klubovo zelenou. Kontrasty, výšivky a aplikácie vo farbách francúzskej vlajky sú už dlho dôležitou súčasťou tejto témy. Atraktívne nové trendy sú zhmotnené do inovatívnej neformálnej košele. Kolekcii úpletov dominujú nové štruktúry.

Voľný luxus

Farba zostáva dôležitá a je mimoriadne účinne prezentovaná v zábavnej deluxe téme. Svetlé farby, ako je oheň, mrkva, kukurica, fialová, benzínová a elektrická, sú kombinované s flanelmi. Tweed efekty sú silným nováčikom ako v pletených priadzách, tak aj v obložení.  Efekty, rovnako ako štruktúry, sú vyhľadávanejšie ako kedykoľvek predtým. Mäkká priľnavosť a plynulý mäkký vzhľad sú dôležité a znova zvyšujú podiel kašmíru v materiáloch. Jemné úplety z bavlny, bavlna, kašmír a merino naďalej dominujú, ale inovatívne povrchy a štruktúry vedú k úplne novým úpletovým vzorom. Inovatívny úplet v kombinácii s nylonom a aplikovanou vlnou a manšestrom je nutnosťou. Bundy a vesty sú aj naďalej dôležité v štýle a tvaroch. Väzba pletených a nylonových aplikácií sa vo vonkajšom priestore tiež zvyšuje. Najdôležitejšie tvary v jemnom úplete sú okrúhle. Zmes materiálov je veľmi dôležitá. Vlnené tkaniny, tínedžer, manšestrové, nylonové alebo kožené aplikácie – všetky sú určené na vytvorenie komplikovaných obľúbených outfitou tak, aby sa nosenie stávalo pohodlným.