MASTERHAND

“MASTERHAND – KÓDEX ODIEVANIA”

Ak čítate tento text, pravdepodobne ste osoba, ktorá presne pozná správny spôsob, ako osláviť výnimočné dni. Odpoveďou na akýkoľvek kódex odievania, ktorý si môžete predstaviť je úsmev a elegantný vzhľad. Bez ohľadu na to, či idete na svadbu alebo na inú spoločenskú udalosť, či ste ženích, hlavný družba alebo hosť, potrebujete vynikajúco sadnutý oblek.

Móda od firmy MASTERHAND predstavuje odevnú kultúru, ktorá ponúka správnu odpoveď pre každú príležitosť.

Odpoveď, ktorá vás nezaskočí a nebudete vyzerať ako niekto iný. Zostanete verní iba sami sebe, budete sa cítiť pohodlne a zažiarite v materiáloch, strihoch, farbách a vzoroch, ktoré najviac potrebujete. Aby to bolo pre vás jednoduché, rozdelili sme kolekciu MASTERHAND do troch tém.

História

Kedy sa oblečenie stalo módou a kedy sa tradičné stáva moderným
Už od založenia v roku 1948 zohrával kontakt s našimi zákazníkmi vždy kľúčovú úlohu.
Bez vzájomnej dôvery a úzkej spolupráce s poprednými maloobchodnými, predajcami by sme sa nestali tým, čím sme dnes: spoľahlivým partnerom s uznávanou kvalitou výrobkov. Dodávateľ oblečenia pre mužov, ktorí oceňujú klasický moderný vzhľad s nekompromisnou kvalitou v strednom rade cenového segmentu.

Sezónna kolekcia

Kolekcia predstavuje jemné hnedé a šedé odtiene, až po stredne farebné odtiene modrej. Materiály sú prijemné na dotyk a nové modely dominujú elegantným vzhľadom s výraznými vlastnosťami. Všetky modely sú perfektne farebne zosúladené a vyžarujú lásku k detailu – od gombíkov s novou značkou až po golier, vrátane nového žakáru a potlačeného obloženia, ktoré bolo špeciálne utkané pre MASTERHAND.

Udalosti najvyššej triedy na červenom koberci 

Modely spoločenských oblekov MASTERHAND, sú ideálnym spoločníkom pre akcie váženej spoločnosti aj na červenom koberci. Kolekcia bola rozšírená tak, aby zahŕňala aj nové modely, ako je žaket alebo frak, ktoré sú prispôsobené na mieru s výrazným rebrovaným hodvábom na klopni. Povrchová úprava je vysoko kvalitná, s jemnou podšívkou a vnútorným vreckom.