MARVELIS

Marvelis je úspešná dcérska spoločnosť značky OLYMP, ktorá je svetovým predajcom košieľ, tričiek, polokošieľ, kravát a ďalších štýlových doplnkov.

Život spočíva v dosahovaní cieľov prekonávaní výziev a v oslave úspechu. Stačí sa aktívne a priamočiaro sústrediť na to podstatné.

Marvelis je spoľahlivým partnerom už od roku 1994, kedy táto značka začala sprevádzať náročného muža, ako businessmena, aj  ako muža neformálneho a ležérneho. Marvelis ponúka košele, ktoré dokážu ľahko presvedčiť atraktívnym pomerom cena – kvalita.

Značka Marvelis kombinuje výnimočnú kvalitu s vysoko módnym štandardom pre košele s dlhým i krátkym rukávom a pletený tovar.

Košele značky Marvelis sľubujú rozmanitosť. Žiadne dva vzory si nie sú podobné, čo umožňuje uspokojiť rozmanité potreby každého jedného muža a jednoducho tak nájsť zodpovedajúcu košeľu vhodnú na tú ktorú príležitosť.

Marvelis košele sú vyrábané v strihu:

  • slim fit vhodné pre veľmi štíhlych pánov
  • modern fit pre vyšportované postavy.

K dispozícií sú tričká s krátkym rukávom vhodné na teplejšie dni, ale tiež dlhý rukáv vhodný napríklad aj k obleku. Nehovoriac o  nespočetnom množstve farieb a vzorov, ktoré sú vždy aktuálne a módne. Značka rovnako ponúka i extra dlhý rukáv, obsiahnutý v dĺžke 69 cm.  Zvláštnosťou nie sú ani košele non – iron..

Marvelis je jednoducho duchom doby a poskytuje priestor pre skutočne dôležité veci v živote.