JUPITER

Jupiter je špecialistom na bundy

…a plášte kombinujúci dizajn a funkčnosť a poskytujúci vysokokvalitné športové oblečenie prijateľnej ceny. Vonkajšia etiketa oslovuje módnych mužov so športovým a profesionálnym vzhľadom. Jupiter prikladá veľký dôraz na perfektný strih pre maximálny komfort, prémiové tkaniny a špičkové spracovanie. Zameranie značky Jupiter spočíva vo funkčných bundách s dobrými vlastnosťami a charakterickými farebnými kombináciami. Značka Jupiter bola založená vo Francúzsku v roku 1958 a patrí do portfólia skupiny Ahlers od roku 1987.

Jupiter kladie hlavný dôraz na funkčné bundy, ktoré sú vybavené špeciálnou membránou Jupiter Raincontrol. Membrána a dodatočne lepené švy robia tieto bundy vodotesnými, priedušnými a odolnými proti vetru. Vrchné odevy sa vyrábajú v ľahko ošetrenom materiály, ktorý sa dá ľahko vyprať. Mnohé z modelov sú dokonale vybavené rôznymi multifunkčnými vreckami so zipsom, odnímateľnou kapucňou a lemom. Kombinuje sa predovšetkým funkčnosť, vzhľad a pohodlie v rôznych štýloch a farbách.

V súčasnosti sa často stáva, že je čoraz viac dôležitejšie rýchlo implementovať aktuálne módne trendy pre potreby zákazníkov. Práve preto značka Jupiter rozširuje svoj sezónny sortiment. Trendové biznis košele sú vyrábané s láskou k detailom. V non-iron kvalite, alebo luxusné prémiové vlastnosti v platinových štruktúrach a minimalistických vzoroch.

Základom každodenných činností je predovšetkým spravodlivé zaobchádzanie nielen so zamestnancami ale aj obchodnými partnermi. Pre značku je veľmi dôležitá udržiavateľná produkcia šetriaca zdroje a rešpektovanie spoločných medzinárodných noriem. Na zabezpečenie trvalého vysoko kvalitného štandardu má značka Jupiter k dispozícií vlastných zamestnancov na mieste v niekoľkých výrobných zariadeniach. Aby sme boli vždy spoľahlivým partnerom obchodu, vyrábame materiály, ktoré nekompromisne používame, tvrdí predstavenstvo spoločnosti. V produkcii sa používaj[ iba bavlny najvyššej kvality, ktorá je štandardom eko-tex technológie. Zakázané látky, škodlivé látky a látky nebezpečné pre zdravie sú vylúčené a zakázané.