ETERNA

Košele a blúzky značky Eterna sú neprehliadnuteľné

…hlavne vďaka svoju jedinečnému dizajnu a vynikajúcej kvality. K dnešnému dňu značka zazn typmi tovarov, samostatne prevádzakovaných Eterna maloobchodných predajní. Zamenáva viac ako shop-in- obchodov, špecializujúcich sa na košele, blúzky, s viac ako Návrhársky tím pracuje neustále na naplňaní potrieb zákazníkov, neustále zbiera nové inšpirácie na módnych veľtrhoch a samozrejme dopĺňa tovar na predajniach vychádzajúc aj zo svetových módnych časopisov. Spomínané trendy hrajú veľkú úlohu v kreatívnom oddelení spoločnosti Eterna. Avšak nespoliehame sa iba na módne trendy, ako tvrdia predstavitelia, ale inšpirujeme sa i životným štýlom, jedlom a cestovaním. Až po zhromaždení všetkých nadobudnutých informácií vytvárame koncepciu farieb a materiálov.

Jar roku 2017?

Na jar bola spustená nová pestrá, letná kolekcia plná kvetinových vzorov, pruhov a dokonca trblietavých flitrov. Dokonca sa môžu tešiť aj milovníci dikových 80. rokov, kedy trendy z tohto obdobia zaznamenávajú svoj veľký comeback.

Aj v prípade pánskych košelí sa značka Eterna odlišuje predovšetkým svojou vysokou kvalitou a klasickými farebnými prevedeniami. Eterna Premium košele sa významnými stávajú vďaka svojej nadčasovej elegancii a sprostredkujú ušľachtilú štruktúru. Vyrábané predovšetkým zo saténu, keperu, samozrejme 100 percentnej bavlny spĺňajú funkcie prémiových kúskov, samozrejme v tradičných farbách – bielej, svetlo modrej, ružovej a šede.

Špeciálne materiály ale vyžadujú i špeciálnu starostlivosť. Materiály značky Eterna sa líšia najmä tkaním, zafarbením a finálnymi spôsobmi spracovania. Iba tri percentá zozbieranej svetovej bavlny spĺňajú vysoké štandardy, ktoré sú základom Eterny ako suroviny pre svoje košele. Vzhľadom k tomu je bavlna veľmi odlišná – a to nielen v závislosti na krajinu pôvodu ale aj na podmienky pestovania. Rozhodujúcimi pre kvalitnú bavlnu je predovšetkým dĺžka vlákien. Čím vyššia je kvalita, tým je kvalitnejšia konečná vyrobená košeľa.

Cool Silk Out

V apríli 2017 prináša Eterna limitovanú edíciu – majstrovské dielo tzv. cool silk out – alebo košele v štyroch rôznych farbách s veľmi špeciálnym vybavením. Cool silk pochádzajú zo švajčiarskeho dodávateľa materiálu s použitím nových technológií, čím sa zaisťuje veľmi hladký povrch textílie. Vďaka tejto technológií sa košeľa k Vašej koži správa maximálne pohodlne, je na dotyk mäkká, ľahká a príjemne chladí. Limitovaná edícia ponúka jedinečný zážitok z hľadiska mäkkosti a sviežosti. Takéto materiály sú charakterizované ako najkvalitnejšie textílie.

Značka ponúka klasické strihy modern fit, ale zároveň myslí i na pánov vo výbornej kondícii vďaka strihu slim. Ide o veľmi tenký a rovný strih košele a samozrejme všestranný elegantný vzhľad. Elegantný a ležérny zároveň – takáto košeľa zapadá do moderného obchodného oblečenia, rovnako ako na večerné posedenie, večer v klube alebo dokonca schôdzku. Jemne vyladené detaily prispievajú k mladistvému a uvoľnenému vzhľadu.

Okrem priamej a úzkej siluety sú košele typické geometrickým kent golierom a úzkymi rukávmi. Vyvážené proporcie košele zaručujú štýlový vzhľad, potvrdené technológiou non-iron. Vysoko kvalitným spôsobom spracovania non-iron technológiou poskytuje vysoký komfort pri nosení a voľnosť pohybu.