DIGEL

Digel je medzinárodná módna značka s inovatívnou víziou a tvorivým duchom.

Cieľovou skupinou značky Digel je individualista so zmyslom pre kvalitu, pre ktorého je dôležitá dôvera v štýl a cenovo dostupné súčasné oblečenie pre každú príležitosť.

Značka Digel medzi svoje hlavné prvky zaraďuje:

Kvalitu – výrobky sú ponúkané vo vysokej kvalite a maximálnom komforte pri nosení za rozumnú cenu.

Funkčnosť – či už ide o ochranu a ďalšie doplnkové funkcie alebo inovatívne materiály – značka je vždy o krok napred. Kritériá sú určované samotnými zákazníkmi a produkty sú prispôsobované, aby vyhovovali ich potrebám.

Dôvera štýlu – značka ponúka množstvo produktov a zaručuje, že zákazníci budú neustále oblečení na každú jednu príležitosť. Digel poskytuje módu, ktorá Vám perfektne sadne.

Modernosť – veľký zmysel pre najnovšie trendy, ktoré sú realizované v konkrétnych dizajnoch. Dodávanie v modernom vzhľade, ktorý vždy drží krok s aktuálnou dobou.

Medzinárodnosť – značka ponúka svoje kolekcie vo viac ako 40 krajinách sveta. Zákazníci spoločnosti Digel si môžu jej produkty kúpiť vo viac ako 3000 predajniach.

Najnovšia kolekcia

Digel Move je samostatná nezávislá kolekcia predstavená spoločnosťou Digel – tzv. koncepcia pánskej konfekcie. Kolekcia je vždy špičková a inteligentne naladená na súčasne intregrujúce sa najnovšie trendy. Digel Move je taktiež typický vysokou kvalitou za výhodnú cenu.

Produkty sú odrazom mestského štýlu a dôlestným moderným a dokonale tvarovaným dizajnom. Rezy sú minimálne a zoštíhlené. Šýlovým spojením business štýlu a životného štýlu ako takého sa vytvára kozmopolitnejší a mladistvejší vzhľad kolekcie.

Kolekcia vypĺňa medzeru medzi oblekmi pre špeciálne príležitosti a elegantnou módou. Okrem odzrkadľovania moderných svadobných trendov ponúka kolekcia i špeciálne obleky, ktoré sú tiež ideálne na business štýl. Je tu teda niečo, čo dokáže vyhovieť každému jednému vkusu.

Osobitnú kategóriu tvorí športovo elegantný oblek pre moderného muža. S materiálovými vlastnosťami dresovej tkaniny Active suit zaručuje značka neobmedzenú slobodu pohybu a najvyššiu úroveň komfortu. Vonkajšia tkanina je jemná na dotyk, veľmi pružná a mimoriadne ľahká. Či už ste v kancelárií alebo na cestách, v reštaurácií alebo v klube – s týmto oblekom ste pripravení na čokoľvek.

S oblekmi značky Digel môžete zároveň slobodne kombinovať bundy a nohavice rôznych veľkostí. Dokonalé prevedenia a veľké množstvo štýlov s vysokým komfortom na nosenie sú zaručené.

Nenahraditeľné vlastnosti značky Digel:

  • stop škvrnám a materiály odpudzujúce vodu
  • permanentná odolnosť proti krčivosti
  • bezpečnosť vreciek- multifunkcionalita – bundy s vnútornými vreckami a možnosťou i minimalistického uložného priestoru

Inovácia a modernosť

Výrobky značky Digel určené pre mužov sú charakteristické osobitnou ochranou a ďalšími funkciami, rovnako ako inovatívnymi materiálmi. Produkty značky vynikajú vynikajúcimi vlastnosťami akými sú odolnosť materiálov voči vode, prispôsobovanie strihov, využívanie výlučne vlny a aplikácia moderných vzorov, ktoré sú pre značku typické.

Jedinečná v Európe

Značka je najväčším poskytovateľom v Európe, s tým, že svoj oblek, nohavice či bundu si môžete vybrať s individuálnym prístupom, vo farbe podľa vlastného výberu. Prostredníctvom tejto možnosti získate dokonale padnúci outfit a zároveň najvyšší komfort pri nosení. Kladieme osobitný dôraz na skutočnosť, že si môžete vychutnať stále rovnakú kvalitu materiálu – základné heslo predstaviteľov spoločnosti.