CASAMODA

Základným pilierom značky Casamoda je životný štýl spoločnosti.

Spoločnosť sa v posledných rokoch vyvinula od klasického výrobcu košieľ na určovateľa životného štýlu v oblasti pánskej módy.

Značka Casaoda predstavuje športovú, nekomplikovanú a spoľahlivú módu pre uvedomelého muža už od polovice 30. rokov. Štýl je náhodný – štandardný. Značka ostáva verná svojmu štýlu a orientuje sa k americkému neformálnemu športovému vzhľadu. Láska pre detail je zvlášť importovaná do každého jedného dizajnérskeho kúsku. Navyše výrobky je možné veľmi ľahko vzájomne kombinovať – a to aj počas niekoľkých sezón. Casamoda vo svojom jadre je špecialistom na športové košele – košele typické pocitom pohodlia. Značka ponúka rôzne dimenzie hravého sveta – športovo-konvenčne hravý a oblasť business košelí. Dôraz je kladený predovšetkým na stálu kvalitu a perfektné strihy pre pánov. Výrobky sú typické ľahkou starostlivosťou a takmer vždy sú zložené zo 100% prírodných materiálov. So svojimi mužskými farebnými kombináciami je značka Casamoda dokonalým spoločníkom pre voľný čas i pracovné stretnutia – nezávisle od veku.

Základ úspechu spočíva na štyroch pilieroch:

Tím – ctihodný a spoločenský

  • Aby bolo možné vyrobiť dobrý produkt, je potrebný talent, presnosť a vášeň. Z toho dôvodu je produkt ekvivalentom človeka ako centra diania. Každý z našich zamestnancov sa podieľa na úspechu firmy. Vážime si dodávateľov, výrobcov i samotných zákazníkov. Zaviazali sme sa ako severná nemecká tradičná firma našim hodnotám a základom nášho konania je predovšekým spoľahlivosť – to sú slová predstaviteľov značky.

Kvalita – prvotriedna vysoká kvalita

  • Značka je interpretovaná ako prísľub plnenia, pokiaľ ide o otázku kvality. Ponúka oblečenie vysokej kvality. V spolupráci s vybranými dodávateľmi, vyvíja inovatívne moderné materiály, ktoré sú podliehajú špeciálne stanoveným výrobným procesom. Centrála v Oldenburgu je srdcom všetkých aktivít. V hlavnom sklade surovín je 4,5 milióna metra tkanín manipulovaného a preskúmavaného prostredníctvom vstupnej kontroly každý jeden rok. Hotové výrobky sú testované ako vo výrobe a v Oldenburgu pri záverečnej inšpekcii. V inventári hotových výrobkov možno nájsť 12 000 položiek, ktoré sú spracovávané každý jeden deň. Celkovo možno povedať, že sa ročne zasiela viac ako 2,7 milióna kusov.

Dizajn – štýlový a spoľahlivý

  • Značka je tvorcom jednotlivých kolekcií, ktoré sú vytvorené pomocou trhovo orientovaných farebných motívov. Každá kolekcia predstavuje vaic ako len kus odevu – viac ako 90% košelí je výsledkom vlastného dizajnu. Polokošele, tričká a svetre vyvíja značka sama – samozrejme presne na mieru. Práve s presne stanoveným dôrazom na styling sa každý jeden výrobok stáva obľúbeným kúskom.

Spolupráca – otvorený a spoľahlivý

  • Značka je založená na dlhodobom raste podnikania a zdravého mixu malých špecialistov a predajcov, špičkových zamestnancov a veľkých obchodných reťazcov. Zákazník je vnímaný ako partner, ktorý disponuje všetkými násjtrojmi potrebnými na úspech. Ďalším faktorom úspechu je celkovo založený obchod v obchodnom systéme. Zmena myslenia je teda stále cenným nástrojom pre značku. Aby bolo zaistené neustále napredovanie došlo ku zmene kolekcie z jej obvyklého členenia na obdobia na členenie na 12 mesiacov. Na základe toho je teda možné systematickejšie sa prispôsobovať trendom a identifikovať potreby samotného zákazníka.