BARUTTI

Je uznávaná značka pánskych odevov už mnoho rokov a svojim pôsobením vo svete oblekov a viest je už jeho synonymom. Zaviazali sa k splneniu neustále sa meniacich požiadaviek zákazníkov tým, že vytvárajú dokonalý sortiment odevov.

História

Kedy sa oblečenie stalo módou a kedy sa tradícia stáva modernou.
Už od založenia v roku 1948 zohrával kľúčovú úlohu intenzívny kontakt so zákazníkmi. Bez vzájomnej dôvery a úzkej spolupráce s poprednými maloobchodnými predajcami, by sa nestali tým, čím sú dnes: spoľahlivým partnerom s uznávanou kvalitou výrobkov. Dodávateľ oblečenia pre mužov, ktorí oceňujú klasický moderný vzhľad s nekompromisnou kvalitou v strednom cenovom segmente na trhu.

Eleganciu spĺňajú spoľahlivo 

BARUTTI je platformou pre realizáciu zavedených hodnôt úspešnej kolekcie pánskych odevov – rieši rôzne pracovné segmenty trhu. Najkvalitnejšie materiály a vynikajúce prispôsobenie obleku bez námahy, zaručujú kombináciou strihu, farby a formy. Zbierka značky BARUTTI podčiarkuje tradičné hodnoty a prvky inovatívnym a expresívnym spôsobom.

BARUTTI napĺňa životný štýl 

Odráža sa od samotného jadra súčasného mužského oblečenia. Moderná pánska móda, ktorá harmonicky kombinuje inovácie a módne charakteristiky. To všetko elegantne a nonšalantne s moderným charakterom. Ponúka individuálny štýl zo svojich možností pre mužov, ktorý sa časom mení tak, ako sa časom menia muži.