BABA

Ak milujete naše Slovensko, jeho kultúru, tradície a ľudové umenie, v tom prípade si zamilujete aj značku folklórnych odevov a doplnkov Baba. Ako vznikla a čím je výnimočná?

Kto je Baba?

Baba logoZa slovenskou značkou Baba stojí jedna obyčajná babička a mamička. Šije už dlhé roky, no myšlienka na tvorbu moderných odevov a doplnkov s folklórnymi motívmi, prišla až s narodením jej vnučky.

Dlhoročné krajčírske skúsenosti nadobúdala už od detstva, kedy šila so svojou starou mamou. Tá ju učila nielen šiť, ale aj ručne tkať. A tieto skúsenosti využíva majiteľka značky Baba aj v súčasnosti. Pretože všetky výrobky sú s láskou, precízne a najmä vlastnoručne ušité. Čo je v dnešnej dobe masovej výroby už skôr vzácnosťou. Každý kúsok značky Baba je teda originál.

Baba ponúka…

BabaAk túžite byť iný, výnimočný a originálny, folklórne oblečenie a doplnky vám v tom môžu pomôcť. Stačí si vybrať.

V ponuke nájdete oblečenie na každodenné nosenie, ale tiež čosi na svadbu a špeciálne príležitosti. Dámy ocenia krásne folklórne sukne, šaty a košele. Pánov zas zaujmú originálne motýliky a traky.

Ak chcete tradičné ľudové oblečenie na svadbu, v ponuke nájdete šaty na redový tanec a čepčenie, ale aj nádherné tradičné party a venčeky pre nevestu.

Špeciálnou kategóriou je naozaj bohatá ponuka folklórnych doplnkov:

  • Motýliky
  • Traky
  • Opasky
  • Čiapky
  • Nákrčníky
  • Party a venčeky

Niekedy môže byť outfit vystavaný z úplne jednoduchých kúskov oblečenia. A stačí jeden výrazný a zaujímavý doplnok, ktorý upúta všetky pohľady.

Práve také sú doplnky, ale aj odevy značky Baba. Výrazné, originálne, zaujímavé, tradičné a zároveň aj moderné.

Originalita, aj kvalita

Výrobky značky Baba však nezaujmú len svojim originálnym folkovým dizajnom. Samozrejmosťou je aj ich kvalita. Vďaka ručnej výrobe si môžete byť istý, že dostanete naozaj precízne spracovaný produkt.

Pokiaľ ide o použité materiály, šaty, sukne a košele sú vyrábané z kvalitnej bavlny. Nie je to teda žiadna umelá tkanina, ale čistá bavlna, ktorá sa príjemne nosí. Doplnky sú vyrábané z pevného polyesteru a gumovej priadze. V ponuke však nájdete aj, v súčasnosti veľmi moderné a obľúbené, drevené motýliky.

Nechajte sa teda uniesť krásou slovenských tradícií a ľudového umenia. Pretože originalita odevov a doplnkov značky Baba nielen poteší oči, ale aj zahreje pri srdci.