O NÁS

Sme špecializovaná predajňa na pánske obleky.

Ponuka je tvorená 14 renomovanými výrobcami, ktorí boli dôsledne vyselektovaní, aby spĺňali prísne kritériá a parametre. Neobmedzujte sa vo výbere jednej značky:

Nájdete u nás viac ako 1000 oblekov. Ide o najväčšiu ponuku strihov, farieb, štruktúr a zloženia materiálov na jednom mieste.

Predajňa MONO ponúka celý široký sortiment pre pánov: obleky, košele, kravaty, motýliky, náprsníky, nohavice, jeansy, neformálne saká, bundy, kabáty, …

Neodmysliteľnou súčasťou sú služby zákazníkom. Predajňa MONO disponuje vlastnou krajčírskou dielňou, kde Vám prostredníctvom 29 úprav tím krajčírov upraví, prípadne doladí, Váš odev.

Sme tu pre ľudí, ktorí si chcú užiť nákup svojho oblečenia.

Tím krajčírov predajne MONO vytvoril prostredie, v ktorom sa zákazníci cítia uvoľnene a príjemne. Náš priekopnícky duch vytvára nákazlivú energiu, čo nám umožňuje zavádzanie nových myšlienok do praxe. Sme priekopníkmi vo všetkom, čo robíme a neustále pracujeme na tom, aby sme to udržali.

Naša sila spočíva vo vzorci: rýchlo a efektívne s kombináciou remeselnej práce.

Nákup Vám spríjemní aj relaxačná časť, detský kútik, či bar s ponukou kávy a pitného režimu. Parkovisko priamo pred vchodom je samozrejmosťou.

Spoločnosť MONO je odhodlaná  pracovať iba s firmami, ktoré pracujú dlhodobo udržateľným spôsobom. Preto sa snažíme spolupracovať s dodávateľmi, ktorí spĺňajú medzinárodne uznávané štandardy Medzinárodnej organizácie práce.

MONO predajňa sa usiluje o členstvo Nadácie Fair Wear ( FWF), ktorá podporuje dobré pracovné podmienky v odevných závodoch.

Okrem toho, spoločnosť MONO navštevuje svojich dodávateľov a v prípade potreby implementuje možné zlepšenia.

Veríme, že kvalita nie je obmedzená iba na skutočný odev, ale mala by zahŕňať, akým spôsobom bol výrobok vyrobený.

Káva

Detský kútik

Relaxačná časť

Parkovisko


PERSONÁLNE ODDELENIE

Sem môžete posielať svoje životopisy.

0918 739 803

personalne@mono.fashion

MANAŽÉR PREDAJNE

Patrik Čelovský
predajna@mono.fashion
0918 739 803

predajna@mono.fashion

NAVŠTÍVTE NÁS

Predajňa MONO
Južná trieda 117 (areál Rocca)
040 01 Košice

Adresa